Bezpieczna flota PZU

Ponad 30 lat prowadzenia szkoleń z doskonalenia techniki jazdy samochodem, pozwoliło nam znaleźć jedną, konkretną odpowiedź na pytanie zadawane od zawsze: czy warto się szkolić?

Nasze doświadczenie mówi zdecydowane TAK!

Warto kierować swoich pracowników na szkolenia, które przyniosą wymierne wyniki zarówno dla bezpieczeństwa, jak i dla budżetu firmy.

Nasz  nowy  program  bezpieczeństwa  działa w oparciu o nowoczesne, niespotykane dotąd w Europie rozwiązania technologiczne. Pozwalają one ocenić postęp uczestników w trakcie szkolenia. Wyniki natomiast pozwalają na nadzór pracodawcy nad bezpieczeństwem panującym we flocie samochodów firmowych.

Program bezpieczeństwa floty pojazdów firmowych składa się z wielu  filarów zarówno teoretycznych, jak praktycznych.

Wszystko połączone w jeden przejrzysty system informatyczny, dzięki któremu pracodawca ma możliwość zapoznania się ze sposobem i stylem jazdy pracownika. Pracownik otrzymuje również narzędzia motywujące go do lepszej, bezpieczniejszej i oszczędniejszej jazdy.

Jest to nowa epoka szkoleń samochodowych o wymiernych efektach, które są widoczne poprzez poprawę bezpieczeństwa oraz zmniejszenie kosztów.

Posiadamy  własny Zespół Badania i Rozwoju Szkoleń, dzięki któremu jesteśmy na bieżąco z postępem techniki motoryzacyjnej, zmianami przepisów ruchu drogowego oraz najnowszymi narzędziami i technikami szkoleniowymi. W Zespole pracują specjaliści motoryzacyjni, a także psycholog transportu oraz policjant WRD.

Nasza kadra to w 100% branżowi fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, tytułami mistrzowskimi zdobytymi w sporcie samochodowym oraz posiadający aktualne świadectwa instruktora techniki jazdy.