Bezpieczna flota PZU

Aktualności

Efektywność szkoleń

PZU Bezpieczna Flota – czyli jak szkolić, żeby wyszkolić. Czy programy szkoleniowe nadążają za bardzo dynamicznym rozwojem motoryzacji? Czy ktoś nad tym wszystkim czuwa?

Najważniejsza jest pomoc

Ostatni raport NIK-u wykazał, jak wielkie są deficyty w szkoleniach z udzielania pierwszej pomocy ofiarom wypadku. Dlatego w tym numerze przyjrzymy się szkoleniom z tego zakresu realizowanym w ramach programu PZU Bezpieczna Flota.

Szkolenie z Waldemarem Chromińskim

Psychologia na warsztatach PZU

Relacja ze szkolenia dla Fleet Managerów

15 marca 2017 r. odbyło się kolejne szkolenie z cyklu dedykowanego dla fleet managerów.

Szkolenie z Wojciechem Pasiecznym

Mł. insp. Wojciech Pasieczny, emerytowany policjant Komendy Stołecznej Policji, Wydział Ruchu Drogowego.

Niestrudzony orędownik w walce o poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, od ponad 20 lat zawodowo związany z Wydziałem Ruchu Drogowego Komendy Stołecznej Policji.

Ruszyła IV Edycja Programu

Szkolenia w ramach IV edycji Programu Prewencyjnego PZU Bezpieczna Flota są organizowane już od roku

PZU szkoli managerów

Zarządzanie flotą to szereg różnych procesów, o których należy pamiętać na każdym etapie, od planowania zakupów po odsprzedaż samochodów. Jednak zawsze najważniejsze i priorytetowe powinno być bezpieczeństwo. Bezpieczeństwo pracy, finansowe, bezpieczeństwo ruchu drogowego. 

Bezpieczeństwo jest policzalne

Bezpieczeństwo na drogach jest, a przynajmniej powinno być, dla wszystkich sprawą priorytetową. Jedną z instytucji mających olbrzymi wkład w jego poprawę jest PZU. O bezpieczeństwie kierowców firmowych i programie PZU Bezpieczna Flota rozmawiamy z Agnieszką Szczurowską. 

Relacja ze szkoleń dla Klientów

Zapraszamy na pierwszą relację ze szkoleń, które odbyły się w dwóch firmach biorących udział w PZU Bezpieczna Flota

PZU Bezpieczna Flota laureatem Fleet Derby

Gala Fleet Derby 2016

W dniu 22 czerwca br. w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród Gala Fleet Derby 2016 w plebiscycie orgaznizowanym przez magazyn „Fleet”.

Fleet Derby 2016

Program PZU Bezpieczna Flota wystartował w piątej edycji konkursu Fleet Derby. Startujemy w kategorii bezpieczeństwo.

Czy warto się szkolić?

Ponad 30 lat prowadzenia szkoleń z doskonalenia techniki jazdy samochodem, pozwoliło nam znaleźć jedną, konkretną odpowiedź na pytanie zadawane od zawsze: czy warto się szkolić?

Nasze doświadczenie mówi zdecydowane TAK!

Jazda defensywna

Do 1 przeprowadzenia szkoleń wykorzystywane są urządzenia rejestrujące kilkanaście parametrów jazdy – ECO-DRIVER  oraz ocena instruktora będącego w samochodzie. Na tej podstawie zostaje określony styl jazdy kierowcy oraz cechy mające wpływ na bezpieczeństwo jazdy i osiągnięcie niskiego zużycia paliwa.

Szkolenie na autodromie

Zasadniczym celem szkoleń w ośrodkach doskonalenia technik jazdy jest uświadomienie kierowcom zagrożeń, które czyhają tuż po przekroczeniu granicy bezpieczeństwa. Bardzo trudnym zadaniem jest znalezienie i należyte zinterpretowanie tej granicy. Najnowsze trendy szkoleniowe pokazują, że przy pomocy nowoczesnych narzędzi można wyznaczyć bardzo wymiernie poziom bezpieczeństwa.